Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek a 2020/21-es...

Szerintetek a 2020/21-es tanévben is lesz online oktatás az iskolákban? (általános, gimi)

Figyelt kérdés

2020. aug. 31. 00:37
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
95% az esélye. sajnos...
2020. aug. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Elméletileg csak majd megyékre/régiókra bontva lenne újra távoktatás, de hogy már a határzár is lesz most elsejétől szerintem újra országos szinten távoktatás lesz ha nem is egyből akkor nemsokára nyitás után vagy október elején.
2020. aug. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Az ELTE egyik karán már holnaptól online oktatás lesz. Igen, más iskolára is sajnos ugyanez a sors vár.
2020. aug. 31. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Egyenlőre biztos nem. Majd, ha influenza szezon jön szerintem. Mivel a tünetetek ugyanazok, nem tudhatod ki koronás és ki influenzás, ez szerintem hatalmas port fog kavarni, mert háziorvoshoz sem mehetsz betegen, pláne ha lázas vagy, tehát se igazolás, se diagnózis, az otthoniak se fogják tudni, hogy ez vagy az, menjenek-e valahova?, mehetnek-e? ...stb. szóval inkább október vége vagy november közepe az amikor zárás lesz. Aztán utána úgy is téli szünet stb. Azt hosszabbítják, majd nyáron tovább tart majd.
2020. aug. 31. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk csak lab és szakgyak lesz személyes (TTK)
2020. aug. 31. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Ez az egész azért van, mert így szervezték meg! Tekintsünk el a középiskolás, felső oktatásbeli tanulóktól. Rengeteg óvodás, kisiskolás van, akiknél sajnos valamelyik szülőnek otthon kell maradnia majd. Kérdem én, honnan van ennyi szabadság? Mert ennyit sem szabadságon, sem táppénzen nem lehet az ember. A b.zi kormány még nem csinált elég nagy válságot! Hazudnak, mint a vízfolyás. Sajnálom előre a kis gyerekeseket. Nekünk is indulna a bölcsi, de ki tudja mi lesz belőle! Köszönjük meg magyarország kormányának, az operatív majmoknak élén cili néninek!
2020. aug. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem
2020. aug. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lesz.Hála a a mostani vezetésnek,aki abszolút szarul csinálja ezt az egészet.hazudnak.És ennek is csak mi,emberek és a mentők/normális rendőrök isszák meg a levét
2020. szept. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!