Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért van mindenki annyira...

Miért van mindenki annyira ráizgulva az iskola kezdésre? Ez a legfontosabb? Más nincs az életben? Miért erről szól minden már hetek óta?

Figyelt kérdés
Én kicsit sokallom.

2020. aug. 31. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Én diák vagyok,engem is érdekel ez a dolog,de már agyvérzést kapok azoktól a kérdésektől.
2020. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden szól erről.

Egyébként pedig, akkor szerinted miről kellene mindennek szólnia?

2020. aug. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol van ez a “minden”? Az nem minden, hogy sokan megkérdezik itt sőt még az sem, hogy cikkek jelennek meg róla. Tudod, a gyerekeknek, szülőknek elég fontos...
2020. aug. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Én is diák vagyok, de már annyira idegesítenek ezek az emberek. Itt még könnyen elkerülöm, de amikor kimegyek az utcára és ezt hallom szinte az összes diáktól az már nagyon sok.


Nem tudom mi annyira hihetetlen abban, hogy elkezdődik szeptemberben az iskola. Eddig is így volt, most is így lesz, de más szabályokkal. Mindennap elmondják a rádióba/hírekben stb dolgokban, hogy lesz tanévkezdés. Viszont az emberek egy része nem akarja meghallani ezt vagy tagadja(bár nem értem mi haszna van ezzel).

2020. aug. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit kifejthetnéd bővebben, hogy, mire gondolsz. Persze, hogy fontos az iskolakezdés, nekem, mint szülő pl. azért, hogy dolgozni tudjak. Nyilván fontos kérdés, hogy az iskolakezdés miatt elkapja-e a fél ország a koronát, vagy sem, az a fura, ha téged nem érdekel.
2020. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy nem telik el úgy nap, hetek óta, amikor vagy a tévében hirként, vagy online cikként meg van említve a tény maga (iskolakezdés) és hogy a járvány miatt ez mivel jár... szerintem túl sokat van ez emlegetve.
2020. aug. 31. 13:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kapcsold ki a tv-t, én is ezt tettem/teszem, ha valami zavar, nem hőbörgök miatta. Mivel nagyon is fontos, milliókat érintő tény, nem lehet túlemlegetni egyáltalán.
2020. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok családot érint. Minket nem, de meg tudom érteni és el tudom viselni, hogy sokaknak ez most fontos.
2020. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!