Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek megtehetné ezt a...

Szerintetek megtehetné ezt a kormány az egyetemi kolikkal?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm anyukájával beszéltük, ha költözünk be a koliba vigyünk száraz élesztőt, lisztet, cukrot stb., mert mi van, ha azt mondják nem mehetünk haza?

Én adnám, ha ilyen lenne, még ha 1-2 hétig is, nem bírnám már az itthon létet, akkor inkább a koliban főznék, mosnék, de szerintem úgy is az lenne, mint tavasszal: hagyd el ma a koleszt, majd gyere vissza a többi cuccért.

Szerintetek lehetséges lenne, hogy benn tartanának minket?

A kérdésem csak az EGYETEMI kolikra vonatkozik, nem a középiskolaira!



2020. aug. 31. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Nem lehetséges. A koli, tele emberekkel az egyik legnagyobb veszélyforrás. Mindenkit haza fognak küldeni, csak idő kérdése.
2020. aug. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Drágám, ezek annyira hülyék, hogy tavasszal is az első intézkedésük az volt, hogy a szélrózsa minden irányába szétszórták azokat, akik a legnagyobb valószínűséggel külföldön voltak a vizsgaidőszak után, esetleg egy félévet kint tanultak és éppen hazajöttek, van vagy külöldi csoporttársuk. Gondolod, azóta több eszük lett?
2020. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

Biztos hogy nem csinálnának ilyet. Mi értelme lenne annak, hogy több száz embert egy helyre bezárnak? Alapjáraton egy koliban kb. lehetetlen betartani a 1,5m távolságot, elég csak a zuhanyzókat nézni.

Meg ezt se értem, miért kéne lisztből meg élesztőből feltankolni? Hagyjuk már ezt az önjelölt pékeskedést, basszus ezt volt egész márciusban mindenki felvásárolt 20kg lisztet mert azt hitte itt a zombiapokalipszis, aztán rájött hogy rá fog rohadni az egész :D

2020. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!