Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rektori ösztöndíjra hol tudok...

Rektori ösztöndíjra hol tudok jelentkezni?

Figyelt kérdés
2020. szept. 2. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Neptunon Ügyintézés—> Kérvények talán, nekünk tavaly ott kellett.
2020. szept. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, lehet még egy kérdésem?

Azt írják, hogy csak abban az esetben érvényes a pályázatom, ha az ahhoz csatolt besorolási döntésről megállapítható, hogy arra a képzésre vettek fel, amire elsőre jelentkeztem. E mellett van egy "csatolmány" nevű négyzet. Itt pontosan mit kell csatolnom, hogy ezt igazolni tudjam?

2020. szept. 2. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:
húúú, ezt már tényleg nem tudom biztosan, de ha jól emlékszem, felvin ugye ahová ki van írva, hogy hova hányadik helyen vettek fel, ott valahol kellene lennie egy pdf fájlnak is, és szerintem azt kellene csatolni hozzá. de őszintén, nem vagyok benne teljesen biztos, bocsi
2020. szept. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!