Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha estin bele...

Szerintetek ha estin bele kezdek egy érettségibe ami 2 éves meg egy villanyszerelő okj-ba ami 2 éves meg tudom csinálni a kettőt egyszerre?

Figyelt kérdés
Ezen a kettőn gondolkodtam de sosem voltam nagy tanulós az átlagom is leginkább csak közepes volt és mindig csak az fog meg amit szeretek az érettségi tantárgyak nem ezek közzé tartoznak a villanyszerelőt meg még nem tudom,bár eredeti terv más lett volna de olyan tanfolyam már vagy nincs vagy csak nagyon messze.

2020. szept. 2. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a kettő nem ütközik akkor nem lehetetlen, viszont sokat kell tanulnod, ha mind a két helyen helyt akarsz állni és nem az éppen elégségesre menni.


Iratkozz be és próbáld ki, ha nem megy a kettő egyszerre akkor valamelyikről kiiratkozol. Szeptemberben/októberben így is szoktak kiiratkozni, mind a két féle képzésről.


Nem fog semmi történni, ha nem megy egyszerre. Sőt nem is szégyen ez, mert sokan azt hiszik, ha nem egy párhuzamosan két képzés nekik, mint ahogy elképzelik akkor szégyelik magukat feleslegesen.

2020. szept. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na ez az a tanulás része,meg ha azt nézem mind kettő pótcselekvés szerű dolog.
2020. szept. 2. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!