Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME Sportközpontban lévő...

BME Sportközpontban lévő órára bemehetek (mert felvettem a tollast) ha még nincs diákigazolványom mivel gólya vagyok, illetve ha még nem fizettem be az árát?

Figyelt kérdés

Illetve ha bemehetek meddig kell befizetnem az óra árát és lehet-e személyesen vagy csak is kizárólag Neptunról és ha csak ott akkor azt hol találom meg?

Szerintetek a tesi meg lesz tartva mert nekem csomó előadásom elmaradt, online volt és labor is csak programozásból van megtartva, viszont tesiről semmit sem tudok?



2020. szept. 10. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
A Neptunban az általános nyomtatványoknál találsz egy sportközpont belépőt, azt nyomtasd ki a belépéshez. Diákigazolványra nem lesz szükséged. A tesi díját pár héten belül kiírják a Neptunban, utána kell befizetned a Befizetések menüben. Személyesen nem lehet befizetni. Amíg nincs kiírva, addig is járj az órákra, mert csak 4-et hiányozhatsz, a befizetés még senkinek sincs meg. A tesi meg lesz tartva amíg be lehet járni, a te döntésed volt, hogy most vetted fel a tárgyat.
2020. szept. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :) A tesire az eddigi bizonytalanság miatt kérdeztem rá mert volt olyan órám aminél a kezdés előtt 5 perccel küldtek emailt, hogy, hogy lesz van amiről meg nem is kaptunk, nem azért mert esetleg fájna bejárni rá, egyáltalán nem esik nehezemre ha mozogni kell :)
2020. szept. 10. 18:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! A középiskolai diákigazolvànyod járványhelyzet előtt IS október 31ig érvényes. Jelenlegi pandémiás időben a diákigazolvány érvényességét (középiskolás is) meghosszabbították december 12ig (azt hiszem, az a szorgalmi időszak utolsó napja, vagy a póthét első napja).

A sportkpban nem mindenki BMEs☺️

2020. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!