Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt fel lehet...

1 hónap alatt fel lehet készülni az érettségire?

Figyelt kérdés
Nagyon elusztam mindennel.. :( Mostmar félek nem sikerülhet jól..

2020. szept. 17. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen érettségire.

Ha könnyen fekszik a téma, akkor még beleférhet, ha csak az számít, hogy legyen.

Ha szükséges a jó eredmény, akkor necces.

2020. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nagyon akarod és van kitartó erőd akkor simába megleszel a dologgal. ha túl stresszeled az csak negatívan fog kihatni mindenre. legjobbakat kívánom neked és küldöm a sok energiát.
2020. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Melyik tantárgyból teszed az érettségit?

Ha az 1 hónap alatt a lehető legtöbb időd rászánod, akkor lehet, hogy sikerülhet, csak ne add fel(konkrétan koncentrálj erősen rá)


(csak nem tudom, hogy melyikből csinálnád, és hogy mennyire vagy lemaradva, így ez csak egy homályos megítélés volt részemről)

2020. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenből erettsegizek. Angoltol és magyartol nem félek. Töri, biosz, matek necces.
2020. szept. 17. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Kezdeti szintedtől függ, és hogy mennyire nem megy jól az a tantárgy v. tantárgyak, amiket a gyengédnek neveznéd. Nekem pl. a matekra nem kellett különösebb felkészülés (megcsináltam egy pár érettségit, és előző este megnéztem a problémásabb témákat), történelemből viszont kellett magolnom.

De amúgy, szerintem meg lehet írni egy hónapos felkészüléssel is, ha megelégszel 3-asokkal is.😊

2020. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!