Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha érdekel a jó életmód akkor...

Ha érdekel a jó életmód akkor hova menjek egyetemre? Ami ad egy biztos alapot. ( Pl: edzés egészség külső - belső szóval mentális egészség is + nagyon kreatív vagyok)

Figyelt kérdés
2020. szept. 20. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt így egyben sehol sem fogd szerintem megtalálni, ez nem olyan, amit az egyetemen tanítani lehetne (pláne a mentális egészséget, amit mindenki másképp tud elérni, és attól is függ, hogy milyenek az átalágos napja). Dietetikus, pszichológus részben benne van ami téged érdekel. Esetleg ha már edzés, testnevelési egyetem.

De ebből a kérdésből inkább az jött le, hogy te fizikailag és szellemileg is egészséges akarsz lenni, nem pedig, hogy ezzel akarsz majd foglalkozni. Inkább keress rá könyvekre, youtuberekre akik tippeket adnak, és különböző szokásokat ajánlanak.

2020. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm
2020. szept. 20. 15:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon érdekel a mentális egészséged fenntartása, akkor magad kezdj el rajta dolgozni. Konfliktuskezelő technikák, erőszakmentes kommunikáció stb. Annyit tehetsz, hogy olyan munkahelyet keresel majd, ahol adott a szupervízió lehetősége.
2020. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Fizikális egészség szempontjából a Testnevelési Egyetem képzései között nézelődj. Ha jól tudom, akkor étkezésről, a test jólétéről és működéséről/fenntartásáról is tanulhatsz ott.

A lelki egészség talán a pszichológia területe lenne.

2020. szept. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!