Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet Krétába számlaszá...

Hogyan lehet Krétába számlaszámot megadni?

Figyelt kérdés
9.es vagyok azt mondta az osztályfőnököm hogy krétába adjam meg a számlaszámom hogy kapjak ösztöndíjat.De ez hogyan lehet megcsinálni?nem találom sehol...

2020. szept. 26. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szulo tud csak hozzaadni.
2020. szept. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár én 11-es vagyok, és nem kellett a számlaszám, de nálunk az összes adatnál úgy működött, hogy megadtuk az osztályfőnöknek, és ő intézte tovább.
2020. szept. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt a szüleidnek kellene megcsinálniuk.
2020. szept. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha belépsz a webes felületen a KRÉTÁba, akkor a jobb felső sarokban lévő neved meletti lefele mutató nyílra ha rámész előhoz egy menüt. Itt válaszd ki a "Személyes adatlap" menüpontot. Ezután felugrik egy ablak, ahol a bankszámla adatok feliratra kattitntva ki lehet tölteni.

Remélem tudtam segíteni!

További szép napot!

2020. szept. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. szept. 28. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!