Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki,aki hasonlóan éli meg...

Valaki,aki hasonlóan éli meg az iskolai napokat?

Figyelt kérdés

11. osztályos vagyok. Azt vettem észre, hogy az iskola rendkívül rossz hatással van az egész idegrendszeremre. Amikor a tanár azon vacilál hogy ki oldja meg a következő feladatot, hihetetlen stresszes leszek, a pulzusom az egekbe szökik, a szívem pedig ezerrel dobog,mindez egy szimpla feladat miatt. Nagyon félek hogy esetleg hibázok,nagyon kínosan érzem magam tőle hogyha netán' ez bekövetkezik. Egyébként jó tanuló vagyok magas átlaggal. Mindig előre készülök mindenre,előre oldok feladatot otthon, főként az ilyen esetek elkerülése érdekében, azonban spontán feladatoknál az iskolában nagyon ráparázok az egészre.

Ennek függvényében persze napi szinten gyomoridegem van.

Lehetne tenni valamit ez ellen?

Kivülállóként úgy látom, hogy a többi osztálytársamat nem hatja meg ez a dolog, persze nem vehetem biztosra hiszen kivül valószínűleg rajtam sem annyira vevődik észre. Esetleg sorstárs valaki? Igazából pitiáner dolognak hangozhat de megkeseríti az egész iskolai életem.



2020. szept. 29. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
És munkahelyen hogy lesz?
2020. szept. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell adni a maximalizmust. Fordulj pszichológushoz!
2020. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen így voltam: kítűnő átlag, megfelelési kényszer, szorongás.

Aztán sulit váltottam és mindez megszűnt. Tudom, hogy így utolsó előtti évben elég nehéz lenne beilleszkedni egy új helyre, de nekem ez segített, így ezt tudom tanácsolni.


Remélem tudtam segíteni!

2020. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én még akor is stereszelek ha iskolába kell menni,valamiből felelek,és az ének tanár miat is szoktam.
2022. febr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!