Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közgazdaságtan matematikai...

Közgazdaságtan matematikai alapjait tanulom az egyetemen, de nem megy valami fényesen, valaki meg tudná megválaszolni pár kérdésemet, esetleg leellenőrizni a feladatokat, amiket magamtól oldottam meg?

Figyelt kérdés
Pénzügy és számviteles hallgató vagyok az egyetemen, első féléves. Néhány feladattal problémáim akadtak, megköszönném, ha valaki tudna segíteni. :)

#egyetem #matematika #közgazdaságtan #pénzügy és számvitel #Közgazdaságtan matematikai alapjai
2020. okt. 1. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Vésd ide a feladatokat, ha gondolod, és megnézem.

Tisztán matek vagy igényel közgazdasági ismereteket is? Ha tiszta matek, akkor tudok válaszolni.

2020. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tiszta matek😄 privátba elküldöm, az úgy jó?
2020. okt. 2. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Küldd!
2020. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha még szükséges, akkor nekem is tudsz írni.
2020. okt. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem számviteles kérdésem lenne tudna segiteni valaki?
2022. nov. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!