Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mire hivatkozzak, hogy le...

Mire hivatkozzak, hogy le tudjam adni a kurzust?

Figyelt kérdés
Felvettem egy szabadon választott kurzust, de nem fogom tudni teljesíteni és le szeretném adni. A tárgfelvételi időszak már véget írt, így kérelmet tudok csak benyújtani ez ügyben. A kérelemben viszont meg kell indokolni, hogy miért szeretném leadni és olyan indokot szeretnék írni, amivel tuti sikerül leadnom.
2020. okt. 1. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, nemtom, ez mennyire jó, de próbáld talán; nem biztos,hogy jók, de pl: úgyérzed, hogy túlvállaltad magad; vagy rájöttél/beláttad/realizáltad;hogy ennyi menyniségű tantárgyat/kreditet nem tudsz úgy látod most, teljesíteni előreláthatólag; tehát rájöttél, hogy valszeg mégsem tudod teljesíteni ezt most; ígyhát arra jutottál, hogy, habár feliratkoztál rá, szeretnéd mégiscsak leadni. Vagy pl , átgondoltad, megfontoltad; és arra jutottál, hogy talán ennyi tantárgyat/ezt a tantárgyat nem biztos, hogy fogod tudni most teljesíteni, ebben a félévben; úgyhogy szeretnéd mégiscsak talán később felvenni.
2020. okt. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*Vagy, úgy látod jobbnak, ha később vennéd fel, de tehát nem most, ebben a félévben. Tehát , újra átgondoltad , mérlegelted a dolgokat, és arra jutottál.
2020. okt. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

*Vagy pl : úgy látod jobbnak ,hogyha később vennéd fel; és akkor talán jobban tudnál teljesíteni benne.

És valamit úgy gondoltál,hogy leadsz; a mintaterv tantárgyaival/ a kötelezően előírt tantárgyakkal szeretnél haaldni; és akkor úgy gondoltad, hogy inkább a szabadon választót szeretnéd leadni


Nem túl pontosak a megfogalmazások, úgyhogy ha gondolod, gondold át ezeket is újra; mert én most csak gyorsan írtam, de válogasd ki belőle, hátha tetszik neked valamely megfogalmazás. Tehát néhol talán igényelne a megfogalmazás egy elegánsabb formát; de szerintem ezek már jók lehetnek neked a számodra egy kiindulási alapnak egy kérelem megírásához.

2020. okt. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!