Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most kezdtem el az egyetemet,d...

Most kezdtem el az egyetemet,de ott szeretném hagyni,ezt pár héten belül minden gond nélkül megtehetem?

Figyelt kérdés
Az okokat most nem is részletezném,de nagyon nem jó számomra ez a hely.
2020. okt. 3. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg el nem kezded a második féléved, addig minden akadály nélkül otthagyhatod. Egy állami félévet viszont bukni fogsz a 12-ből.
2020. okt. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esetleg utólagos passziváltatással azt az egy állami félévet is megmentheted. Barátnőm 2 félévig járt egyetemre, de a másodikat utólag passziváltatta vizsgaidőszak előtt, el sem ment vizsgázni. Így asszem csak 1 félévet használt el.

Szeretnél máshova jelentkezni?

2020. okt. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen szeretnék majd máshova menni.
2020. okt. 4. 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt rögtön az első félévvel is meg lehet tenni? (utólagos passziválást)
2020. okt. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk van ilyen kérvény a Neptunban. De járjatok utána, TO, szaktársak, stb.

Biztos van rá mód, csak lehet, alapos indok kell.


Váltást azért kérdeztem, mert ha elhasználtál több félévet és nem szerzel máshol se diplomát, akkor vissza kell fizetni. De ha 1 félév után otthagyod, akkor semmiképp se kell, csak elveszett az az egy államid.

2020. okt. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!