Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudok hozzáférni a magyar...

Hol tudok hozzáférni a magyar felsőfokú kidolgozott tételeihez?

Figyelt kérdés

Külföldön élek és tanulok. Így nincs teljes hozzáférésem a tételekhez. Tudnátok esetleg nekem küldeni linket, vagy valami más hasznos információkat?

A válaszokat és bármilyen nemű segítséget előre is köszönöm. :)



2020. okt. 10. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Elefántcsonttoronyból világítótorony - Magyar Elektronikus ...

mek.oszk.hu › ...

PDF

tekintése mellett a magyar felsőoktatás vizsgálatára vállalkozik néhány kiemelt ... A kvalitatív elemzéshez természetesen kisebb, ténylegesen homogén ... magyar hallgatóknak, amit a külföldi hallgatók alacsony aránya mutat. ... (1) Ezt én nem tudom megítélni, mert nem vagyok oktatási szakember. ... tokhoz is hozzáférni.


A gazdaságtudományi felsőoktatás átrendeződése az elmúlt ...

eco.u-szeged.hu › tudomanyos-kozlemenyek › a-gazdasa...

PDF

Európai Felsőoktatási Térséghez, a jelenleg 48 országot átfogó ún. ... vagyok oktatáskutató, szubjektív háttéranyagomban egyfajta helyzetfeltárásra ... magyar állampolgárságú hallgatók száma nappali tagozaton 2007 és 2018 ... szereplő információkon (és a kidolgozott tételek bemagolásán) túl alig marad idő az eltérő.


Előzetes eredmények egy magyar mintán kidolgozott ...

real.mtak.hu › 0406.18.2017.012.pdf

PDF

Vizsgálatunkban egy magyar mintán kidolgozott anya–magzat kapcsola- tot mérő kérdőív ... minőségi meghatározása az anyai attitűdöknek és a terhességhez való alkal- ... csak korlátozott mértékben hozzáférhető, vizuálisan nem (csak ultrahang ... Az Intrauterin Kapcsolati Kérdőív (IUKK) tételeit gyakorlati munkatapasz-.

Írta: H Éva · ‎2017 · ‎Idézetek száma: 2 · ‎Kapcsolódó cikkek


A felsőoktatási lifelong learning társadalmi és ... - MELLearN

mellearn.hu › wp-content › uploads › 2018/11 › teljes_v3

PDF

2018. nov. 10. — Az utóbbi években dinamikusan nő a külföldi hallgatók száma. ... meg tanulmányát magyar állami ösztöndíjjal 29 magyar felsőoktatási intézményben ... munkájában „csak én tudom a saját tudományomat”, „Oktatói attitűd: az az ... a tanulási eredményalapú szemlélet alapján kidolgozott képzési programok.


magyar mint idegen nyelv hungarológia - Core

core.ac.uk › download › pdf

PDF

Magyartanítás külföldön - a magyar kulturális diplomácia ... német anyanyelvűek magyartanításának módszertani kérdéseihez. III. 2. ... azonban értelmezését a felsőfokú magyar filológiai jellegű tanulmányok és ... Jól tudom, hogy nem én vagyok a legméltóbb arra, hogy akár röviden is ... Könyvtárban azonban hozzáférhető.

2020. okt. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!