Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozatok megtekinthetőek...

Szakdolgozatok megtekinthetőek digitális formában?

Figyelt kérdés

Meg szeretnék nézni több a szakomon íródott szakdolgozatot, bármely magyar egyetemről. Viszont értelemszerűen csak a neten tudnám ezt megtenni. Próbáltam keresgélni, de nem nagyon találtam konkrétumokat, van-e egyáltalán ilyen?

(A saját egyetememen nem tudom megtekinteni őket.)


2020. okt. 10. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb esetben csak egyetemi címekről lehet megnézni. Fent lehet egy-két nyilvános is, de nem ez a jellemző.
2020. okt. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De jó :(
2020. okt. 10. 11:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk csak az egyetem könyvtárában lehet pár ottani gépről (Azokon nincs internet és pendrive-ot se lehet bedugni, hogy ne tudd elküldeni magadnak vagy lementeni. Csak papírra jegyzetelni szabad belőle, elég komolyan veszik) és persze csak azokét, akik erre az egyetemre jártak. Lehet nem mindenhol ilyen szigorúak ezzel, de otthonról nem fogod tudni megnézni őket.
2020. okt. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az MTMT-ben tudsz keresni, ehhez elvileg kellene hogy legyen egyetemi hozzáférés.
2020. okt. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elte matekos szakdogákat pl teljesen szabadon lehet nézegetni, fenn vannak a matek intézet honlapján :))
2020. okt. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!