Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyakorlati félév a Fővárosi...

Gyakorlati félév a Fővárosi Állatkertben vagy inkább a Szegedi Vadasparkban?

Figyelt kérdés
Jövő tavasszal lesz a kötelező gyakorlati félévem és szeretném állatkertben vagy vadasparkban tölteni azt. A gondom az, hogy szegedi révén nem akarok visszaköltözni Pestre kollégiumba. Egyszerűen nincs kedvem emberekkel együtt lenni 24 órán keresztül, plusz ismerem magam és 1000 %-ig biztos vagyok benne, hogy nem írnám a szakdolgozatomat a kolis nyüzsi miatt, inkább eljárkálnék ide-oda. Viszont azt hallottam, hogy Szegeden nem annyira jó a vadasparki légkör, plusz kevesebb a faj is, a velem egykorú is, akik gyakorlaton vannak, szóval a fővárosi állatkert biztos izgalmasabb lenne és jobban is mutatna egy önéletrajzban. Valakinek van esetleg tapasztalata a két helyről vagy valami tanácsa?

2020. okt. 14. 17:53
 1/1 anonim válasza:
Nem tudom milyen Szegeden a légkör de az állatkert nagyon klassz. Sok különleges fajt tartanak. Én azt választanám már csak a koli kihagyása miatt is. A Budapestit nem ajánlom. Sok faj kis helyen, nyáron millió látogató összezsúfolódva, őrültek háza van, és itt TUDOM, hogy nem jó a légkör. :( Az önéletrajzod szempontjából egyebként mindegy melyiket választod. Egyik sem mutat jobban vagy rosszabbul. Ugyan az a kategória.
2020. okt. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!