Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a Neptun rendszerben...

Szofiiiis kérdése:

Ha a Neptun rendszerben átraktak passzívra és az egyetemem szabalyzatában semmit sem találok az utólagos aktiválasi kérvényről, még van esély, hogy ráfizetéssel újra aktiválhatom a félévem?

Figyelt kérdés

A regisztrációs héten beiratkoztam, aktívra tettem a felevem, valamint felvettem egy targyat, melyre ra kellett volna fizetnem, a neptun ezt megsem kerte, a felvett targyakban viszont azbadott targy megjelent. Ezen felul kervenyeztem ket targy CV kurzusanak kiirasat az adott felevre, ez nem tortent meg. Valamint jeleztem a lehetseges hibat, hogy a targy ismetelt felvetelenek koltseget nem kerte a rendszer. Nem tudtak valaszt adni. a Onkoltseges hallgato vagyok, ezt a penzt diakhitelbol fizetem. Az oszeget diakhitel fullel le is kuldtem, melynek statusza nyilvan egyeztetes alatt volt. A szorgalmi idoszak elso 2 heteben a statuszom aktiv maradt, a dekan fele inteztem a kervenyt, hogy diakhitelbol fizetnem az onkoltsegemet. (A felvett targy ekkor meg szinten a listamon volt). A mai napon kaptam egy rendszeruzenetet be nem fizetett tetelekrol (onkoltseg) es ekkor lattam, hogy a statuszomat passzivra allitottak. Ma fel is hivtam a tanulmanyi osztalyt ahol megkaptam azt hogy en nem.vettem fel targyat es nem.kervenyeztem semmit, az emailjeimet sem talaljak a telefonra nem emlekeznek. Kerdezem, akad e lehetoseg utolagos aktivalasra? Hivjam a delutani orakban, addigra megtudakolja..

Tobb mas egyetemen is lattam erre kervenyt mas mas hataridokkel, a mienken errol semmi informacio nincs.

Es a hab a tortan, hogy ha attettek passzivray miert kerik az onkoltseget? Mert azvuj datummal tegnapo napon ujravki lett irva.



Valaki jart hasonloan?



2020. okt. 15. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha felhínvád a tanulmányi osztályt? Szerintem erről ők tudnak majd neked a legkielégítőbben válaszolni.
2020. okt. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A legkielegitobb valasz az volt,hogy nem en nem.vettem fel targyat, nem en nem jeleutem a hibat, nem be sem iratkoztam es en vagyok a hulye. :) a neptunnak semmi baja DE ha fizetek cirka tizenixezer forintot ujra lehetek aktiv par napon belul egy dekani meltanyossagival, amiben feltetlen tuntessem fel, hogy a sajat mulasztasom. :)
2020. okt. 15. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:

(Ó csak nem a Szegedi Tudományegyetemről van szó?) Viszont, ha felvetted a tárgyat az nem jelent meg a tárgylistában erre a félévre vonatkozólag? Hopp, screenshot és csatolod a levélben a bizonyítékot, mert így tényleg bármit rád varrhatnak mielőtt kettőt pislognál.


Az én tippem, mint vetárán akit szétszivattak már az adminisztrációval a következő: Bemész a TO-ra és addig vered (diszkréten) az asztalt, amíg nem oldják meg a problémádat.


Írd majd meg a fejleményeket!

2020. okt. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem Szegedi. Miskolci egyetem.

Hat annyira jutottam vegul, hogy egy termeszetesen hamisan datumozott meltanyossagi kerelmet kuldjek a dekannak es fizessek. A kerelemben feltetlenul jeloljem meg, hogy az EN hibam volty mert oket a screenhootolt foto nemberdekli, azt biztosan szerkesztettem. De megbmai bao munkaidoben azonnal kuldjem (megtortent) es ok majd meg VAGY MA Vagy holnap majd vissza raknak aktivra. De ha nem akkor menjek be erdeklodni hetfonm

2020. okt. 16. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!