Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy okj-s vizsga mennyire...

Egy okj-s vizsga mennyire kemény? Kinek mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés

2020. okt. 17. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szak függő
2020. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy átlagos vizsga. Vannak vizsgáztatók akik azért odafigyelnek mindenre. A szóbeli nehezebb az írásbeli annyira nem
2020. okt. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sokan azzal nyugtatnak, hogy azért ez mégsem államvizsga, de nekem hasonlóan nehéznek tűnik a megtanulnivaló anyag mennyisége miatt.
2020. okt. 18. 02:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel sokkal specifikusan, mint egy allamvizsga nézőpont kérdése, hogy könnyebb vagy nehezebb. Jó eséllyel olyat tanulsz, ami érdekel és tudni is akarod. Így nem kellene, hogy nagyon nehéz legyen.
2020. okt. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mit tanulsz, mennyit készülsz, és miből áll a vizsga.

Nekem egy villanyszerelő vizsga biztos nehéz lenne, mert nekem tömény, érthetetlen, nehéz, soha nem tanultam, de valószínűleg egy vagyonőr vizsgán átmennék, ha tanulnék rá, mert az engem érdekel, és ahogy mondták az ismerőseim nem is annyira bonyolult(A törvényeket leszámítva).

2020. okt. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!