Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Az albérletkeres...

Egyetemisták! Az albérletkeresésbe már belekezdtetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azokat kérdezném, akiknek meg nincs lefixálva, hogy hol fognak a következő félévben lakni: Ti már belekezdtetek az albérletkeresésbe?


Nálunk van egy hely kiadó, még nem vette ki senki, és már kezdek egy picit aggódni.


2010. aug. 8. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
A többség lefixálja július elejére, mert az x-ed x=/=1 évesek július közepéig jelentkezhetnek kollégiumba (nálunk), én gólyaként július végén találtam. :)
2010. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ok, nem olvastam el a magyarázatot, töröljék a kommentjeim és heccsát, megyek aludni.
2010. aug. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én tavaly ilyenkor kezdtem albérletet keresni.

A hely miatt ne aggódj, ugyanis még akár októberbe is jöhet jelentkező, év elején sokan váltanak, vagy épp nem kapnak kolit, és utána kezdenek albi után menni. Pl az én egyetememen még nem tudják az idei gólyák h kapnak-e kollégiumi férőhelyet ... szval szeptember elejéig simán nincs gáz (én szept. 2. hetébe költöztem be tavaly albiba)

2010. aug. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Remélem találunk valakit, mert nem sok ez a hátralévő egy hónap.
2010. aug. 9. 00:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Én pont ma találtam meg a megfelelőt.


Ne aggódj, mert 1-2 héten belül fognak csak kiderülni, hogy kit vesznek fel koliba, és elég sokszoros a túljelentkezés, ergo sokan lemaradnak és albiba kényszerülnek. Hirdesd sok helyen. felvi.hu alap, és, ha pesti albérletről van szó, akkor a kollegium.elte.hu oldalon a Fórumban van albérlethirdetős topic. Ponthatárhirdetés után ellepik majd azok, akik lemaradtak a koliról.

2010. aug. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miskolcon lenne az albérlet, de azért köszi a tippet! :)
2010. aug. 9. 00:23
 7/8 anonim ***** válasza:

ELTÉ-n csak augusztus 18-án fog kiderülni, mi lesz a kollégiummal - én már most nézelődök egy hete, megkér(dez)tem a barátokat, ismerősöket, rokonokat, hogy már most nézzük meg együtt, mennyiért hol mit hirdetnek.

Néhány havert tudok mozgósítani, ha szobatársról vagy hasonlóról lenne szó. Remélem, semmi baj nem lesz és olcsón jót kifogok majd.

Szerintem az elkövetkező egy-két hétben biztos jelentkeznek, akkor indul a dömping!

2010. aug. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En mar junius ota keresek alberletet Pesten, mivel tudtam, hogy fel fognak venni egyetemre, es nem talaltam semmit... vagyis amiket talaltam, rendre elnyultak/megsem adtak ki/atvagtak. Most megprobalom a kolit is, de pont azt akartam elkerulni...
2010. aug. 9. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!