Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Dramaturgia szak milyen?

A Dramaturgia szak milyen?

Figyelt kérdés
Miről szól pontosan? Mit gondoltok megéri? Aki jártas benne esetleg tudna mondani pár dolgot róla? Milyen elhelyezkedési lehetőségek vannak és mennyire hamar lehet elhelyezkedni?
2020. okt. 20. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem “kamu” szak.
2020. okt. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ki is fejtenéd azt amit leírsz?
2020. okt. 20. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Kamu szak=jól hangzik, de semmit se ér, piacképtelen. Munkát aligha hiszem, hogy kapsz vele. Ha van ismerős ezekben a körökben talán...

A félreértések elkerülése érdekében nem rosszból mondom ezt. Értem én a motivációt meg mindent, de ha pénzből élsz te is, akkor ajánlom neked a hasznos és piacképes szakokat. A dramaturgiát, irodalmat, színházat meg tartsd meg hobbinak. Az a tuti.

2020. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon elvolt itt tevedve az utolso:ddd szerintem azt sem tudod mit jelent a szo
2022. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!