Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gépészmérnökit milyen nehéz...

Gépészmérnökit milyen nehéz megcsinálni?

Figyelt kérdés
Aki végzett annak milyen volt, mennyi idő? Matekból, fizikából, kémiából 3mas vagyok, mennyi esélyem van?

2020. okt. 22. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz egyszerű, sőt kifejezetten nehézre számíts.
2020. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Hacsak nem egy elitgimiben vagy hármas matek-fizikából, felejtsd el.

Ha még azok sem mennek ötösre, mi lenne egyetemen, sokszorosan nehezebb és nagyobb mennyiségű anyagoknál?(amik kettesre tudása is sokszoroson meghaladja a középiskolai matek ötös szintet...)

2020. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, nekem is sok meló volt, pedig ezekből jó vagyok. A kémia csak akkor kell, ha olyan szakirányt választasz (pl. műanyagfeldolgozó), de a matek az már kell. Három félév nálunk, és egy része a tanultaknak más tárgyakból később visszaköszön.

A fizika viszont nagyon durván ott van. Szinte mindennek az alapja! Kérdés, miért vagy hármas?

Ha ennyit tudsz, akkor nem ajánlom a szakot.

Ha szimplán csak lusta voltál, akkor behozható, és meg lehet csinálni, ha nekifekszel.

2020. okt. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!