Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatika érettségin (közép)...

Informatika érettségin (közép) milyen sorrendben a legjobb haladni a feladatokkal?

Figyelt kérdés
2020. okt. 27. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyénfüggő, azzal kezdj, amiről azt gondolod, hogy a leghamarabb végzed el, és a végére hagyd a számodra legnehezebb feladatot.


De akár mehetsz sorrendbe is(mint: szöveg; ppt/weblap; táblázat; adatbázis), és ahol megakadsz, a feladatszámot kijelölöd a lapon, vagy akár egy üres wordbe begépeled(ezzel csak óvatosan, szerintem időigényes, de ötletnek jó), és majd visszatérsz rájuk, hogyha az összessel "kész" vagy)


(bár én ezt úgy írom, hogy én is holnap megyek érettségizni belőle, szóval sok sikert!)

2020. okt. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is holnap vizsgázok, neked is sok sikert hozzá! És köszi a tippet. 😊
2020. okt. 27. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!