Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha februárban jelentkezek az...

Ha februárban jelentkezek az emelt szintű informatika érettségire, és Pythonban készülök fel, de a Visual Studioban szeretném csinálni a feladatot,akkor mit kell bejelölnöm a lapon?

Figyelt kérdés
A programozási környezetre:hogy Ptyhon vagy Visual Studio. És ha a gépeken rajta van a Visual Studio, biztos hogy rajta lesz a Python modul is?
2020. nov. 6. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Hali, ez egy jó kérdés. Véleményem szerint Visual Studioval csak a c# és a c++ mehet. Mármint a programlistából kiindulva. Programoztam már Pycharm-ban, de igaz, hogy a visual studio nekem is jobban tetszik. Ez csak a véleményem, nem érettségiztem még, májusban fogok. Érdemes a sulidban az informatikatanárt megkérdezned, neki tudnia kellene, ha a sulid szokott szervezni emelt infó érettségit.
2020. nov. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok középsulis, az ELTE által szervezett felkészítő tanfolyamra járok, a tanáromat kérdeztem, még ő is bizonytalan hogy ez mit jelent.
2020. nov. 20. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Aham, értem... Szerintem akkor valami "hivatalos" helyen kérdezz rá. pl oktatas.hu. Max elküldenek egy annyival, hogy csak a szoftverlistában szereplő szoftvereket használhatod, ilyen "nesze, egy kis semmi" módon :D.
2020. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!