Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Távoktatás kezdődik nálunk...

Távoktatás kezdődik nálunk egyetemen jövőhéttől, viszont nincs kamerám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Minden előadás és gyakorlat online keretek között fog zajlani és előzetes utasítás alapján kamera használata kötelező. Viszont nekem asztali gépem van, nem laptop és webkamerám sincs. Mit tegyek? Úgy hallottam hogy előző félévben illetve ebben a félévben sem nagyon veszik ezt komolyana tanárok, ez igaz?


Gondoltam arra hogy külön telefonon fogok felcsatlakozni kamerával de az is agymenés lenne mert figyelni arra hogy ne boruljon el, közben figyelni a monitorra is...


Kötelezhet engem az egyetem arra hogy vegyek webkamerát?



2020. nov. 8. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én telefonnal oldottam meg ott, ahol kértek kamerát, teljesen megfelelt.
2020. nov. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hogy oldjam meg hogy ne legyen túlságosan lent a telefon, hogy ne dőljön el hogy egyáltalán megálljon valahol?
2020. nov. 8. 14:01
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Veszel egy webkamerát.
2020. nov. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 holnapig hogyan vegyek?
2020. nov. 8. 14:20
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
mediamarkt.hu
2020. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mi van ha nincs pénzem rá?
2020. nov. 8. 15:24
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Jó ötlet a provident. :)
2020. nov. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az előző félévben nem igazán foglalkoztak ezzel, csak egy-két alkalommal kérték, hogy kapcsoljuk be a kamerát. Én akkor megmondtam, hogy bocsi, de nincsen kamera a gépemen és ez van, elfogadták. Most én is gondolkozom, hogy mit csináljak vele, mert már több tanár is előre jelezte, hogy szeretne látni minket... a telefon jó (és én is azt használom, ha lehet), de nem minden órán. Például nekünk kell prezentálni is (ahol meg kell osztani a ppt-t a többiekkel) és ezt telefonon nem tudom megoldani, de a kisebb képernyőn én sem látom és nem tudom elolvasni, amit más vetít ki.
2020. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
98%

Tavasszal én is így jártam. A médiában egyébként pont nem volt klasszik webkamera, hanem csak vmi térfigyelő kamera 20 ezerért, ami webkamként is használható...


Elvileg a telefont is be lehet állítani webkamerának, neten angolul biztos találsz valamit. Az biztos hogy ahhoz meg tripod kell.


Egyébként nálunk tavasszal úgy volt, hogy elearningre töltöttek fel mindent, nem kellett webkamerát használni.

2020. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem fog senki képet kérni, mert akkor úgy leterhelődne a rendszer hogy semmit se lehetne hallani, legalábbis nálunk így van.
2020. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!