Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi írásbeli százalékos...

Csacsi1 kérdése:

Érettségi írásbeli százalékos eredményeket esetleg a kormányhivatalon vagy az iskolán keresztül megtudom kérdezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Szeptember elején jelentkeztem még az érettségi vizsgára a kormányhivatalon keresztül.


Az érettségi írásbeli részén túlestem és most lenne a holnapi napon (november 9-én) a kijavított dolgozatok megtekintése.


Viszont ez több okból is nem megoldható számomra. Az iskola nagyon messze van a lakhelyemtől, több órát kellene utaznom a megtekintésért (oda-vissza) ez melett még egyéb fontos elintézni valóm is van, ami nem halasztható:/.


Úgy gondolom, hogy a várthoz képest elég jól sikerült megírni a dolgozatot. Viszont a felsőoktatás számomra nem cél. Ezért sem tartam annyira fontosnak azt, hogy megnézzem a dolgozatot.


Olyan kérdésem lenne, hogy ha nem is megyek el a vizsga dolgozatok megtekintésére, akkor esetleg az adott kormányhivatalon vagy az iskolán keresztül esetleg megtudhatom, hogy hány pontot v. százalékot értem el az adott tantárgyakból?

Vagy ilyen opció nem áll rendelkezésre?


Köszönöm szépen előre is a válaszokat:).



2020. nov. 8. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Telefonálj be az iskolába és kérdezd meg az eredményt esetleg kérd meg őket, hogy szkenneljék be és küldjék el az eredményt nálunk megtették, annak aki kérte még májusban.

2020. nov. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2020. nov. 9. 06:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!