Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges ezt mind befejezni,...

Lehetséges ezt mind befejezni, megtanulni határidőre?

Figyelt kérdés

Első éves egyetemista vagyok. Levelezőn tanulok, mellette van egy teljes munkaidős állásom.


Eléggé elcsúsztam a beadandókkal és a tanulással. Leírom, hogy nagyjából mi a jelenlegi helyzet.


10 tárgyunk van. Pedagógiai karon tanulok.


1. Van egy 1-2 oldalas beadandónk, a vizsga könnyű lesz, nem aggódom miatta.


2. Van egy kb. 5 oldalas beadandó, ami készen van, viszont állítólag a vizsga kemény lesz. Ez a tárgy nagyon érdekel, úgyhogy nem lesz gond.


3. Ebből megkapjuk a zh jegyét, nem lesz vizsga, letudva, ötös.


4. Ebből van egy 20 oldalas beadandónk, aminek még nem álltam neki, de a terv készen van, van egy minimális vázlat is. Vizsga helyett védés lesz. Határidő december 12.


5. Ebből IS van egy 20 oldalas beadandónk, aminek még nem álltam neki, de a terv ebből is készen van, van egy minimális vázlat is. Vizsga helyett szintén védés lesz. Határidő ugyanaz, december 12.


6. Nehéz, száraz tárgy, magolós, rengeteg az anyag. Vizsga még karácsony előtt, online, szóban. Még nem sokat tanultam rá, de ott voltam az összes órán, figyeltem, jegyzeteltem, minden anyag megvan.


7. Anatómia. Sok az anyag, sok a latin, nehéz. Vizsga január elején.


8. Nagyon könnyű, max 1 nap lesz felkészülni a vizsgára, addig semmi teendő nincs vele.


9. Könnyű tárgy, vizsga nem lesz, de van egy rövid, 5 oldalas de sok munkát igénylő beadandó. Határidő január első fele. Már megvan, hogy miről szeretnék írni.


10. Még semmit nem tudni, pénteken lesz belőle 2x5 óránk, eddig nem volt és utána se lesz. Szabadon választható.


Főleg a 2 db 20 oldalas beadandó és a 6-7. tárgyak miatt aggódok. Anatómiára tudok tanulni karácsony után, de a 6. tárgyat nem tudom hogy fogom megoldani, mivel előtte ott a 40 oldal beadandó, amin dolgoznom kell. :S


Hétköznapokon dolgoznom kell, ötkor kelek, háromkor érek haza. Kb. 3-4 órám van tanulni. A hétvégéim általában szabadok.


Szerintetek sikerülhet? Mennyi idő lehet megírni 2x20 oldalt? Egy kis biztatás most nagyon jól jönne, teljesen kétségbe vagyok esve. :(



2020. nov. 11. 08:30
 1/1 A kérdező kommentje:
December 15-től szabadságon leszek, úgyhogy a karácsony előtti vizsgára (dec. 19) lesz pár egész napom tanulni. Valószínűleg 14-én sem kell bemennem, úgyhogy talán dec. 12-től otthon vagyok.
2020. nov. 11. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!