Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz valami...

Szerintetek lesz valami könnyítés a májusi érettséginél?

Figyelt kérdés
Ti hogy készülnétek fel magatoktól otthon? Tételek kidolgozását már elkezdtem + részt veszek emelt foglalkoztatásokon is. Fontos lenne számomra a jó érettségi

2020. nov. 12. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem
2020. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk anno ki volt adva a tételsor, meg a feladatok a könyvben. Azokon mentünk végig, a barátaimmal közösen tanultunk. Vagy együtt kitaláltuk a megoldást, vagy akinek jobban ment, elmagyarázta.

Nem ma érettségiztem, de a matek nem sokat változhatott. És a legjobban azok a tételek vagy feladatok maradtak meg, amit elmagyaráztunk egymásnak, ez minden tárgyból így van! Ha hangosan kimondod, az sokkal jobb, mintha csak olvasod, szóval ne félj hangosan tanulni az eredmény érdekében. Akár egy rosszabb képességű osztálytársadnak ha elmagyarázod, te abból is profitálsz (meg ő is persze)

2020. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
Illene hogy legyen.
2020. nov. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Remélem nem
2020. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Remélem nem, nagyon nem lenne fer. Vicces, hogy már most ezen gondolkodtok, nem hogy tanulnál inkább GYK-zás helyett. :D
2020. nov. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Esetleg az lesz, mint ami most tavasszal, ami nem biztos, hogy könnyítés.
2020. nov. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#5 Képzeld tanulok, emeltezek egy párból szóval nekem nem kell mondani;)

Többieknek köszönöm:)

2020. nov. 14. 08:48
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Elvben kéne, mert a tizenegyediket így befejezni ahogy mi csináltuk, meg a végzős évet is így lenyomni (egyszer iskolában, aztán 2 hétig nem, most meg 1 hónapig tuti nem, de szerintem még tovább is fog tartani) nem éppen gyalog galopp. Ennek ellenére szerintem nem lesz könnyítés, sőt, a szóbeli is meg lesz tartva. Hiába követeli meg ezt az intézkedést ez a hülye COVID, aki tovább szeretne tanulni, ki van véreztetve.
2020. nov. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%
Pontosan annyi időd van az érettségire felkészülni, mint bárki másnak. Miért lennél kivéreztetve? Figyelj az online óráidon és tanulj eleget :) istenem...
2020. nov. 15. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
19%
Én sem látom a rációt ebben a könnyítéses dologban. Már ha a szóbeli elmaradása annak számít, akkor arra még látok esélyt (bár szerintem májusra annyira azért lecseng a dolog, plusz most osszel is mindent megtartottak). Más könnyítés minek? A covid ellopta a tankönyveidet, és nem tudsz tanulni? Gondolom az, aki az online oktatás általi kivéreztetésről dumált, az nem készül egyetemre, hisz ott is megvan rá az esély, hogy ősztől online kezdik.
2020. nov. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!