Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány nappal vagyunk Ausztria...

Hány nappal vagyunk Ausztria előtt? Ott bezárták az összes iskolát és a nagy bevásárlóközpontokat, itt is befogják akkor?

Figyelt kérdés
Kb mikor?
2020. nov. 14. 21:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Orbán azt mondta őket követjük
2020. nov. 14. 21:48
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem itt senki nem lát OV fejébe.


Mond dolgokat, igen. Következő héten meg szintén teljesen más dolgokat mond.


Amiért múlt héten még lehulyézte az ellenzéket, azt ma-holnap bevezeti és a saját ötletének adja el.


Azért a középiskolásoknak szánt "ingyen" internet nagyot ütött... Nem baj, hogy féléve sok helyen home-office van és nekem is home-school van az egyetemen egy ideje.

2020. nov. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, ezt még Orbán sem tudja. Majd megálmodja ezt is úgy egyszer, mint a hétem az egyetembezárást és akkor szól. Egyébként ezt a lépést Ausztria 1 héttel hamarabb tette meg nálunk.
2020. nov. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Viki azt mondta, hogy nagyjából egy héttel járnak előttünk az osztrákok. Szóval ez egy pozitív jóslat, de talán még az előttünk álló héten nem leszünk teljesen lekorlátozva.
2020. nov. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!