Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szabályok vonatkoznak...

Milyen szabályok vonatkoznak rám? (közösségi szolgálat)

Figyelt kérdés
Közösségi szolgálatot szeretnék teljesíteni már van hely stb. 19 éves vagyok, végzős. Egy héten/napon hány órát dolgozhatok ? Valahol azt olvastam, hogy aki elmúlt 18 dolgozhat bármennyit, nincs limit. Az osztályfőnök viszont azt mondta, hogy nem így van, rám is az vonatkozik mint a kisebbekre. Nem valami tájékozott de nem szeretném ha emiatt ugrana az érettségim. Akkor ez most, hogy van?

2020. nov. 15. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem a legfrissebb információ, de azok a volt osztálytársaim,akik januárban csinálták még, ő nekik is így volt:


Én tavaly előtt csináltam közösségi szolgálatot, idén érettségiztem. Akkor úgy volt a szabály mind 18 év alatti és fölöttiek hétköznap 3 órát, hétvégén talán 4(vagy 5 pontosan nem emlékszek) órát dolgozhatnak. Ténylegesen soha nem így volt, volt rá példa, hogy dolgoztunk egy hétköznap 6-7 órát is és 3 külön napra írták be lebontva (pl 3-2-2). A heti dolgozható óra pedig talán 12 óra volt.

2020. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!