Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Örülnétek ha a gyereketek...

Örülnétek ha a gyereketek orvos akarna lenni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 15. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Elverném, hogy nem rendes gyári munkásnak vágyik, mint az apja. Az neki tán derogál, nem becsületes munka?
2020. nov. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 vonószenekar ***** válasza:
69%
Az én gyerekem orvosira jár. Próbáltuk róla lebeszélni, nem sikerült. Végül tiszteletben tartottuk az akaratát, ahogy tudjuk, támogatjuk benne.
2020. nov. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon. Hiszen ez a legszebb hivatás, ami létezik. Életeket ment.
2020. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vonószenekar, miért akartad lebeszélni?
2020. nov. 15. 19:59
 5/8 vonószenekar ***** válasza:
64%
A férjem is orvos. A gyerekeimet gyakorlatilag én neveltem fel. 5-6 ügyelet volt havonta, ami azt jelentette régen, hogy reggel 7- re elment dolgozni, másnap 4- ig tartott a műszak. Szerencsére ez ma már nem így van, “ csak “ 25 órát kell dolgozni. Az ünnepeken való ügyelésről ne is beszéljünk.
2020. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szülőként támogatnám abban ami szeretne lenni. Mi értelme annak, hogy lebeszélem az orvosiról, hogy menjen pl villanyszerelőnek, mert szerintem az jobb, de közben a gyerekemnek meg nem? Mi lesz ha el se végzi azt a sulit, mert semmi köze nincs hozzá?

Nagyon sok szülő pont hogy az orvosit erőlteti és emiatt nem is végzik el sokan, mert ők maguk nem ezt szerették volna, fordítva miért lenne jó?

2020. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 vonószenekar ***** válasza:
44%

Mivel végigkísértem a gyerekem iskolai tanulmányait, tisztában vagyok azzal, hogy ő matematikából a legjobb. Ezért javasoltam, hogy olyan szakmát válasszon, amiben ezt a tudást tudja kamatoztatni.

A versek tanulása igen nehezen ment, tudtuk, hogy az anatómia nagyon nehéz lesz neki.

Szerencsére sikerült, de szenvedés volt.

2020. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legcsodálatosabb szakma, nyilván nem eröltetném, mert borzasztó nagy kihívás, csak akkor csinálja ha ő is akarja, de ha belevág akkor nagyon büszke lennék rá.
2020. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!