Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középsulisok, hogy élitek meg...

Középsulisok, hogy élitek meg az online oktatást? Másabb mint a tavaszi?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék semmi veszekedést kezdeményezni, csak saját tapasztalatok és vélemények érdekelnének.

Nektek bejön az otthon tanulás vagy inkább suli? Jól megoldották a tanárok az anyagok leadását? Többet/kevesebbet tanultok? Több/kevesebb marad meg az anyagból? Illetve a "tesi" órák helyett mozogtok valahogy?



2020. nov. 15. 22:50
A kérdező szavazást indított:
Suli
Otthon tanulás
33 szavazat
 1/4 anonim válasza:
100%
Sokkal kevesebb óra kerül megtartásra... Volt olyan h az lett beírva h 5 online óra lesz és abból csak 3 lett megtartva. Házi feladat ugyanúgy sok, az online dolgozat az jó mert lehet puskázni nagyon egyszerűen. De nekem valahogy az egyszerű iskolába járás jobban bejön!
2020. nov. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
76%

Nálunk nem vált be tavasszal sem és most sem. Én idén érettségizek de heti 2 online óránk van kb és ennyi. Heti 3 matek órát nem lehet heti 1be megtartani ráadásul gépen keresztül..

Dolgozatokat sem lehet úgy megiratni hogy ne nézzék ki egy javítókulcsból például. 12-ben mire kapjon a diák szakmai tantárgyból jegyet, füzetre?:D

De tudom,tudom sajnos most ez van és ezt kell szeretni

2020. nov. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szörnyű. Főleg az időpontok betartása. Minden házim kész van időben, csak sokszor utolsó pillanatban jut eszembe, hogy el kéne küldeni. Az anyag leadás nálunk szerintem jól megy, bár még így se olyan jó, de aki akarja, az meg tudja tanulni. A tesik helyett pedig semmi nem mozgok. Bőven van mit javítanom az átlagomon, így inkább arra koncentrálok.
2020. nov. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nagyon fárasztó. Minden nap 8 órám van, ami miatt olyan szinten ki vagyok fáradva, hogy semmire sincs kb időm.
2020. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!