Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A most október-novemberben...

A most október-novemberben tartott emelt történelem érettségi eredményeket mikor küldik ki?

Figyelt kérdés
A tájékoztatóban benne van, hogy december elsején lehet átvenni a tanúsítványt, illetve hogy a vizsga eredményéről kiállított tanúsítványok vagy törzslapkivonatok postai úton kerülnek megküldésre. De pontosan mikor? Még az átvétel előtt?

2020. nov. 16. 05:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Én emelt informatikai ismeretekre és közép angolra jelentkeztem. Infó szóbeli November 13-án volt. Az összes emelt szóbeli ha jól tudom November 13-16 között volt. Az utolsó közép szóbelik November 26-án érnek véget. Nekem az angol közép szóbeli 25-én lesz, és másnap, 26-án tudom meg dél után 1-kor, hogy milyen lett az emelt infó, és a közép angol szóbeli eredménye. Be kell menni a megadott helyre. (Ha minden igaz ugyan az a hely, ahol az írásbeli eredmény betekintés volt.)


A tanúsítványt azt valszeg majd kiküldik postán, ahogy írtad.


Az eredményhirdetés időpontját a vizsgabehívó lapon találod meg, amit vinned kellett írásbelire, illetve szóbelire is magaddal. Azon vannak rajta az írásbeli/szóbeli időpontok, plusz, hogy mikor lesz az eredményhirdetés, amire ajánlott elmenni.

2020. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!