Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mérnöki diplomával lehet...

Mérnöki diplomával lehet általános iskolában / gimnáziumban tanítani?

Figyelt kérdés

Volt Fizika magántanárom Villamos ménöki végzettséggel iskolán belül tanított fizikát főállásaban egy kicsit.


Arra már nem emlékszem, hogy gimiben vagy általánosban, mert nekem is csak mesélte, hogy "Ott semmit nem keresett, a magán tanítással kb 5x annyi a jövedelme" stb...


Igazából csak érdekesség miatt tettem fel a kérdést, mert én Mérnökinformatikusnak tanulok tehát a Bscvel majd taníhatnék akár főállásban?


(Persze nem akarok)



2020. nov. 16. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan nem taníthatsz, hiszen tanári végzettség kell hozzá. Fű alatt fel szoktak venni néha-néha nem tanárt is a tanárhiány miatt. De bsc diplomával még fű alatt sem vennének fel szerintem, ahhoz legalább msc kéne.
2020. nov. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hivatalosan tanári kéne, de vendégelőadónak (akit fizetnek) annyiszor hívnak vissza ahányszor akarnak, ha jól tudom ez a kiskapu.
2020. nov. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!