Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Soproni Eötvösről mit...

A Soproni Eötvösről mit tudtok olyan 3.8 as átlaggal és jó felvételivel van esélyem?

Figyelt kérdés
Csináltam a sulimba felvételi előkészítőn teszt dolgozatokat magyarból és matekból magyar =42/50 matek =32/50??

2020. nov. 19. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos az iskoláról nem tudok semmit mondani, mert nem ismerem, csak megkérdezném, hogy mért basztad el ennyire az átlagodat? Ilyen felvételi pontokkal már egész jó iskolákba is be lehetne jutni.
2020. nov. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hello bocsi szerintem nem b***tam el az átlagomat. Egy nagyon magas igényű általánosba járok ahonnan az ilyen átlagúak mint én gimnáziumba mennek. Egyébként az osztály nagy része 3.0 3.2 3.4 de ennél kb kilőve ezek a "jobbak"
2020. nov. 24. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Az oldal alján meg tudod nézni az iskola középfokú beiskolázási adatait, bár a pontszámokat sajnos nem mutatja:

[link]


Tavaly 176 jelentkezőből 143. volt az utolsó felvett. Szerintem ha jó központit írsz, akkor jó eséllyel bejutsz, akár még erősebb suliba is.

2020. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha érdekel, akkor itt meg tudod nézni, hogy a Széchenyi és a Berzsenyi Gimnáziumba felvennének-e az előző évek ponthatárai alapján (hatodikos jegyeket is be kéne írnod a 7., és 8.-kos jegyeken kívül):

[link]

Útmutató a kalkulátor használatához:

[link]

2020. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!