Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szólnátok valakinek, ha...

Szólnátok valakinek, ha rájönnétek hogy egy csoporttársatok együtt van az egyetemi tanárotokkal?

Figyelt kérdés
Aki még évekig fogja az egész szakot szakítani mert “kulcsszereplő” a szakotok életében. Fair ez a többi tanulóval szemben, hogy a csajnak így mindig előnye lesz? Nem kellene jelenteni valahol? Vagy ez nem büntetendő? Huszas kiscsaj, meg öregember professzor.
2020. nov. 20. 18:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak mert én nem tudom elképzelni, hogy majd objektíven fogja így osztályozni a csajt... Gondolom beadandókat se kell készítenie, meg a ZH-kat sem kell írnia.
2020. nov. 20. 18:30
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
És? Annak az egy csajnak könnyű lesz az egyetemi tanulás. Aztán mit kezd majd a való világban a könnyen szerzett tudásával, az már más dolog.
2020. nov. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Volt már ilyen kérdés, akkor a legtöbben azt mondták, hogy abból neked mi hátrányod származik, ha más ötöst kap... Fel lehet így is fogni és azt mondani, hogy ez magánügy, illetve, hogy nem szép dolog az árulkodás.

Én ezt nem tudom így objektíven felfogni, mert szerintem akkor sem fair, ha ez a többi tanulót nem nagyon befolyásolja, max. az ösztöndíjban, de hát az az egy tárgy 5-ös úgyse sokat ér, ha a többi rossz.


Az viszont más tészta, hogy nem kell megírnia a zh-kat. Ez biztos, hogy nem szabályos és ezt lehetne jelenteni, még akkor is, ha amúgy tényleg semmi közöd hozzá.

2020. nov. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, Azt valóban nem tudom, hogy tényleg nem írja e meg a ZH-kat. Nagyon sokan vagyunk, nem figyeltem hogy ott volt e. Csak gondolom, hogy nem kell neki. De pl a vizsga az szóbeli lesz ebből a tárgyból. Na hát el tudom képzelni, hogy hogy fog zajlani közöttük....
2020. nov. 20. 19:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt jobban el tudom képzelni, hogy előtte odaadja a zh-kérdéseket, de attól elmegy és megírja.


A szóbeli pedig nem egy ember előtt szokott zajlani, hanem minimum 2 fő, de inkább 3 fős vizsgabizottság szokott lenni.

2020. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Szolhatsz, de senkit nem fog erdekelni. Az egyetem nem dedo, nem gimi ahol a csunya tanarbacsi megrontja a kiskoru diakot. Egy esetben foglalkoznak vele, ha zaklato a tanar. Ha ok onszantukbol egyutt vannak, akkor egyutt vannak. Oke, lehet hogy konnyebb lesz neki nehany targybol a vizsga. Es? Ha te tanulsz, neked is az lesz. Irigykedsz talan, hogy neki nem kell annyit tanulni ra? Szedj ossze te is valami papuskat akkor.

Komolyan nem hiszem el hogy ilyen minden lében kanal kolykok is vannak az egyetemeken. Mi max azt mondtuk volna egyetemen hogy szerencses az illeto, hatha kap protekciot, de eszunk agaban sem lett volna belepofazni ket felnott ember kapcsolataba. Max kerhetitek hogy a vizsgan ne o vizsgaztassa, vagy legyen benn meg egy tanar. Ez eddig okes. De hogy miert kell ehhez folyamodni, abszolut nem ertem meg. Nem mindegy nektek hogy az a szerencsetlen csaj mit kezd az eletevel? Komolyan nincs semmi mas ami lekosse a figyelmeteket egy vizsgaidoszakban? Ha jok lesztek, legalabb magatoktol lesztek, a sajat eredmenyeitekre lesztek buszkek.

2020. nov. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám el senkinek. Mert a saját dolgommal foglalkozom. Nekem is van okom féltékenykedni egy tucat emberre, mégis inkább befogom a szám és csinálom a dolgom. A sajátom.
2020. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!