Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OKJ szakmai vizsgánál kötelező...

OKJ szakmai vizsgánál kötelező az előírt szakmai gyakorlatot teljesíteni a vizsgára való jelentkezéshez?

Figyelt kérdés
Az iskolánk ugyanis, egy magán felnőttoktatási intézmény, képtelen volt egy év alatt leszervezni nekünk a gyakorlatot. Miután még szeptemberben sem kezdték el szervezni, gondoltam, intézkedek és leszerveztem magamnak, de az iskola hiába egyeztettem velük előzetese nem küldte át a szükséges papírokat. Mégis így akarnak minket elküldeni a komplex szakmai vizsgára (amiben lesz gyakorlati vizsga is), hogy egyetlen nap gyakorlatunk sem volt. Panaszt tettünk már elég sok helyen, meg is büntették az iskolát, de erre a kérdésre nem kaptunk választ. Törvény szerint kell az előírt gyakorlatról igazolás a vizsgára jelentkezéshez, de a suli azt állítja, nem kell.

2020. nov. 20. 18:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!