Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi igazolatlan óra után...

Mennyi igazolatlan óra után lehetnek problémák?

Figyelt kérdés

Eddig van 4, mert a tanárok nem szólnak, mikor akarnak órát tartani és van, ahol az osztály fele hiányzónak van beírva.

Eddig soha nem volt igazolatlan hiányzásom, így nem vagyok jártas a dologban. Mikor lehet ebből gond?


2020. nov. 20. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

50-től megvonják a családi pótlékot.

Szóval csak óvatosan.

2020. nov. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tavasszal a matek tanár csinálta azt meg, hogy pl. 9 előtt két perccel kiírta a clasroom-ba, hogy 9-től óra... Volt, hogy azzal egy időben volt német felelés vagy elkezdtem előtte egy redmentás dolgozatot írni, amit ugye nem lehet abbahagyni és később folytatni. Szerencsére igazolatlant nem írt be.

Szerintem szóljatok az ofőnek, beszéljen az adott tanárral.

2020. nov. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor nem lesz semmi következménye, például, hogy nem engednek érettségizni vagy hasonló?

2020. nov. 22. 00:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt leszámítva, hogy el is tanácsolhatnak, nem befolyásolja az érettségidet. De ahhoz tényleg sok igazolatlan kell.
2020. nov. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!