Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezek a dolgok melyik konkrét...

Ezek a dolgok melyik konkrét szakmában találhatóak meg? Miképp határozhatnám meg az életcéljaim "összetömbösítve" ? 19/L

Figyelt kérdés

Imádom a nyelveket. Prezentációkat készíteni. Utazgatni. Érdekel a pályázatírás. Az üzlet. A mūvészetek. Az alapítvány mūködése.

Ezekkel a "kedvelt dolgokkal" milyen konkrét pályán tudnék elhelyezkedni? Tudom,hogy ezeket szeretem, ezek az "életterveim" is , viszont úgy érzem,hogy egy konkrkét, tisztán látható célra lenne szūkségem. Mivel az,hogy "ūzletasszony" akarok lenni, az nem elég tiszta cél.


Köszönöm a válaszokat elōre is!



2020. nov. 21. 11:57
 1/5 A kérdező kommentje:
***és még kihagytam,hogy imádom az építészetet, épületeket, de sajnos nem tudok rajzolni. :)))
2020. nov. 21. 12:00
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Idegenvezetés, utazási iroda vezetése.
2020. nov. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonymousreview60 ***** válasza:
47%
Idegenvezetés, utazási iroda vezetése, múzeumi kurátor. Esetleg a nyelvtanár.
2020. nov. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Menj el sima gazdálkodás és menedzsment vagy turizmus vendéglátás vagy kereskedelem és marketing alapképzésre, és ezeket mind csinálhatod ezekkel a diplomákkal.
2020. nov. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!😊
2020. nov. 21. 15:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!