Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki a BGE-re jár levelezőre...

Aki a BGE-re jár levelezőre (azon belül is főleg a kermark érdekelne, de más is írhat természetesen), tudna mesélni egy kicsit, hogyan zajlik egy félév?

Figyelt kérdés

Minden pénteken és szombaton vannak órák? Aki pénteken négyig dolgozik hogy tudja megoldani hogy ott legyen az aznapi órákon? Órarend mennyire rugalmasan alakítható, mennyi választási lehetőség van? Minden tárgyhoz egy fix időpont egy tanárral és ennyi?

Számonkérések hogyan zajlanak? Vizsgák mikor vannak általában? Mennyit tudtok/kell tanulni napi 8-9 óra munka + kutya/gyerek mellett?

Igazából minden érdekelne, az lenne a legjobb ha esetleg a saját órarendeteket el tudnátok küldeni, kíváncsi vagyok kb milyen. Hallottam olyanokat nemrég, hogy van ahol pénteken reggel nyolckor is van óra... Ez azért levelezőn tényleg elég durván hangzik, nem tudom BGEn hogy vannak ezek a dolgok. Előre is köszönöm mindenfajta segítséget, választ. 😊



2020. nov. 29. 09:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!