Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Újbudai Széchenyi István...

Újbudai Széchenyi István gimiről vélemények?

Figyelt kérdés
Új vélemények érdekelnének első sorban, megosztó válaszokat láttam az ilyen kérdéseknél. Az érdekelne, hogy mennyire készít fel az érettségire, jók-e a tanárok? Milyen állapotban van az iskola? Ha 4,4-4,5 körül van az átlagom, nekem nem lenne gyenge a suli?
2020. dec. 2. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb. egy évtizeddel ezelőtti információm van, az alapján harmatgyenge suli!
2020. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennek az oldalnak a legalján meg tudod nézni az érettségi adatait:

[link]

2020. dec. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 incredible07 válasza:

Szia! Én egy széchenyis diák voltam és az új helyen (a mostani Egry József utca 3.) kezdtem az első évemet még anno, idén érettségiztem le. A sulinak az állapota rendben van nagyrészt. A wc-k rendben vannak ott mindig van wc-papír és higénikusakezek a helyiségek. Sajnos voltak többször olyan esetek amikor a lány mosdót be kellett zárni mert eldugult az ottani wc-k a tamponok miatt. Néha a mosdóban nincsenek kéztörlők mert elfogyhatnak.


A suliban vannak pingpong asztalok, egy közepes méretű foci pálya és egy röppálya. Az olyan dolgokat mint a focilabdát, pingpongütőket, röplabdákat, kondigépeket ezeket mind ilyen sportversenyből szerzett pénzjutalomból veszik. Az ilyen sporteszközök állapota az kicsit függ a diákoktól is emiatt. A konditerem az egy kicsit omladozóban van, az ott található kondigépek kicsit öregek és nincs sok ott.

Az iskola padok valamaennyire vegyesnek mondanám. Vannak olyan padok amit olyan fából készíthették az asztal felületét ami nem is asztalra való, szóval az asztalok egy részének a felülete nem sima és ezért nehéz a lapra írni azon a padon. A székek itt nem 5 csillagosak de azért tűrhetőek.

A táblák nagy része hagymányos krétás tábla de azért vannak filces táblák is. Mikor még ide jártam akkor nem láttam interaktív táblát de elvileg ilyen is van csak kevés van belőlük.


Mindegyik teremben van egy számítógép hozzá projektorral. Ezek a gépek inkább videok nézésre szolgálnak vagy egyszerű böngészésre a tanórán. Az infóteremben is vannak nagy számban gépek. Jellemző a gépekre hogy nem a legmodernebb és nem annyira lassúk hanem inkább ilyen közepes kategória. A gépek monitorai azok jók bár azok kicsik.

A többi kérdésedre a választ azt itt találhatod (2. komment): https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

2020. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek❤️
2020. dec. 27. 23:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!