Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi idő megírni egy 15-20...

Mennyi idő megírni egy 15-20 oldalas szakirodalom feldolgozást?

Figyelt kérdés

Nagyon elcsúsztam a szakdolgozatommal, és most tartok ott, hogy kezdek kétségbeesni.

A szakmai rész elvileg kész, de a konzulensem tegnap visszadobta, jó pár dolgot át kell benne szerkesztenem. Ehhez este hozzákezdtem, szerintem ma este be is tudom fejezni.

Viszont az irodalom feldolgozása még hátravan. A szakirodalom 90%-át már összeszedtem, átolvastam. Jövő héten szombaton délig fel kell töltenem.

A konzulensem azt javasolta, vegyék ki szabit a jövök hétre, de ez teljesen esélytelen.

Ha a teljes hétvégét rászánom, és jövő héten esténként tudok vele 5-6 órát foglalkozni, az elég lehet?

Műszaki témáról van szó.


2020. dec. 4. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 6-7 szakirodalmat, mondjuk egy 5 oldalas beadandóhoz tartott kb 5-10 óráig megírnom, nem műszaki témában. Gondolom ez nagyon egyénfüggő, de ha az egész hétvégét rászánod, plusz a jövőhét estéidet, akkor meglehet, de szerintem próbálj meg mindig egy kicsit többet csinálni egy nap, mint amit elterveztél. Ha ráfekszel szerintem meglehet!


Hajrá!

2020. dec. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha rutinos vagy 5-6 ora. Ha neten van minden. Ha konyvtar picit tobb
2020. dec. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha még csak össze sem gyűjtötted: 2 hónap

Ha már összeszedted őket: 2-3 hét

Ha ki is jegyzetelted őket, akkor 2.


Nálunk úgy nézett ki a szakirodalom, hogy 8-30 oldalas angol nyelvű publikációk, amiket a halál faxáról kellett előtúrni és amikből nagyjából 8 mondat volt a szükséges és beilleszthető a szövegbe. Na, így te nem fogsz két hétnél rövidebb idő alatt 15 oldalt írni, főleg, hogy amiket gyűjtött az ember, annak a felét általában kiszórta és a bekezdéseket összekötni új cikkek kellettek még. Ha pár szar könyvet kell csak elolvasni, akkor könnyen megvan.

2020. dec. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!