Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szegedi kollégiumokról vélemén...

Szegedi kollégiumokról vélemények?

Figyelt kérdés

Jövő szeptemberben szeretnék felvételizni az SZTE-ETSZK-ra dentálhigiénikusnak. Melyik kolit ajánlanátok? Leginkább valami nyugisabbra vagyom és hogy ne legyünk 2-3-nál többen egy szobában.

Minden infónak, véleménynek nagyon örülnék. :)



2020. dec. 12. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Kritikán aluli mind, főleg a Károlyi.
2020. dec. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy tudom, hogy az ETSZK-nak van saját kollégiuma, a Béke utcában, ami állítólag egész jó.
2020. dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Ha volt, a szocializmus atmoszférájába konzerválódott laktanyában voltál koleszos középiskolában, nem fog meglepetést okozni a Károlyi, de én azt semmiképpen nem ajánlom így sem, ha van egy kis önbecsülésed. Én ott vagyok. A társaság nagyon jó, az tény és való, de a szolgáltatás és a (főleg B épületi) portások hozzáállása ritka putri.
2020. dec. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Herman B. Nyugis környéken, azaz kint van a fszban, de csak 56 férőhelyes és senki sem akar szocializálódni. 4en vannak egy "blokkban" ami 2 db 2fős szobát és egy tanulószobát jelent. A tanulószoba ajtaja nyílik a folyosóra, ez köti össze a szobákat.
2020. dec. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!