Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miket jelez a REDMENTA a...

Miket jelez a REDMENTA a tanárnak?

Figyelt kérdés
Hallottam róla, hogy a tanár értesül a bemásolt szövegről és arról, ha elhagyom az oldalt. Igaz ez? Azt is látja, ha más böngészőt nyitok meg? ,,Inkább tanulj, ne próbáld kijátszani a rendszert" típusú hozzászólásokat nme kérek, köszönöm szépen!

2020. dec. 14. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A bemásolt szöveget biztosan érzékeli az oldal, minket erre figyelmeztetett csak a tanár.
2020. dec. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha egy az egyben másolod a szöveget valahonnan, ctrl c ctrl v, azt érzékeli a rendszer és jelzi a tanárnak illetve neked is hogy “másolás értékelve”. A kérdésed második felét nem tudom, de szerintem nem. Megoldás, hogy legyen egy gépen megnyitva a redmenta, egy másikon meg a kereső 🤷🏼‍♀️
2020. dec. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem válasz, kérdés, de ha én kiirom magamnak a fogalmazást és onnan csinálok másolás beillesztészt, akkor is?🤔
2020. dec. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Én a redmentán (egy feladaton) belül akartam a saját mondataim felcserélni ctrl c/v-vel, és kiírta hogy másolás érzékelve, értesíti a tanárt is..

2020. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
😅 köszi
2020. dec. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek :)
2020. dec. 15. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!