Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egészségyügyi hallgatók!...

Egészségyügyi hallgatók! Milyen szakokon lévőket rendelnek ki?

Figyelt kérdés

Hivatalos email szerint orvosisok, fogorvostanhallgatók, gyógyszerészek érintettek, meg szülésznők, ápolók, gyógytornászok, dietetikusok.

Van aki más szakon tanul és behívták? (és önkéntesnek nem jelentkezett).

Tudsz olyat, aki nem ezeken a szakokon tanul és behívták?

Elsősorban prevenciós szakok érdekelnek (népegellenőr, védőnő).


2020. dec. 16. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A mi sulinkból (SE-ETK) MINDENKIT behîvtak. Levelezőst, nappalist és a népegellenőröktől az orvosoig, optometrisákat. Mindenkit tényleg elsőévestől a végzősik. Én nem ám tesztelni, hanem kórházakba betegágy mellé. Csak erről ugye nagy kuss van.
2020. dec. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Pontosítanék, mert az elsosokben nem vagyok 100%-ig biztos, de harmadeveseket hivtak már be 3 hete is. Szoval nem igaz, hogy csak a felsobb eveseket.:/ Es nem igaz, hogy csak azokat akiket felsorolat sajnos...
2020. dec. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is SE-ETK-s vagyok, és valóban szinte mindenkit kivezényeltek, szegény elsőéveseket is. Én ezen a héten fejeztem be a munkámat, engem kórházba vezényeltek ki, egy olyan városba, ahol még nem nagyon jártam, nem is ismertem, messze is van a lakóhelyemtől. Szállást kellett kérnem, mert nem tudtam volna bejárni napi szinten, szerencsére megadták.

Ugyan kórházba küldtek, nem osztályra, hanem a kórházban is van tesztelés, es ott kellett segédkezni, azonban volt, akik az idejük egy részét, vagy teljes egészét osztályon töltötték, de egy ember kivételével senki sem panaszkodott, nekem kifejezetten kellemes élmény volt, habár az elején nagyon ódzkodtam a dologtól.

Akikkel együtt voltam, többségük orvostanhallgatók és ápolók voltak, egy-egy gyógytornász, dietetikus és szülésznő. Évfolyam elsőstől végzősig minden. Én nagyon sajnálom szegény elsős társaimat, az első vizsgaidőszak eleve stresszes, túl sok, de mindenki igyekezett alkalmazkodni és a megpróbáltatások ellenére eleget tenni az elvártaknak. :)

2020. dec. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elsőéves orvosdiagnosztika analtikus vagyok és tanárok tesztelésére hívtak. Mentem is amúgy szívesen. Betegágy mellé már nem szívesen (féltem volna, hogy hazahozom a szüleimre a vírust).
2020. dec. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, te is SE-n tanulsz?
2020. dec. 23. 00:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem. Én vidéken :)

De az szerintem jobbsn számít, hogy hol laksz, mivel a kormányhivatalok intézték a teszteléseket. Meg a kórházi kitendelésnél is figyelik a lakcímedet.

2020. dec. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!