Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nekem ez nem megy! Hogyan...

Nekem ez nem megy! Hogyan kell szakdogát írni? Egyszerűen nem tudom mit írjak. 3 nap múlva kell leeadni.

Figyelt kérdés
2020. dec. 19. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
3 nap alatt nem fog összejönni.
2020. dec. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

3 nap alatt nem lehet normálisan megírni.


Mennyi van még, milyen téma? Miért nem kértél korábban segítséget a konzulensedtől, csoporttársaidtól, bárkitől aki írt már?

Most már felesleges ezen aggódni, következő félévben leadod, és időben nekiállsz.

2020. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Akkor már mindegy!
2020. dec. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Konzulens, témavezető kell hozzá, illetve egy saját téma. Ezt a kérdést nem tudom viccnek szántad e. De az egyetemed honlapján le vannak írva a szakdolgozat követelményei. De 3 nap alatt ha eddig egy betűt se írtál nem fog összejönni. Nálunk 2 féléves szemit kell teljesíteni ahhoz hogy beadhasd, amelyek teljesítési feltétele hogy 75% készen kell lennie a beadandó munkának.
2020. dec. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez most egy paródia,vagy egy komoly kérdés?
2020. dec. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ugyis visszadobja a konzulensed, ha egyaltalan hajlando elfogadni es elolvasni. En azonnal vissza dobnam.
2020. dec. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Megíratod valakivel, azt' kész. Mondjuk ez három nap alatt aligha fog menni. Plágium ne legyen benne, mert azt kiszűrik a keresőszoftverek, de mivel a konzulenseden kívül senki sem fogja érdemben elolvasni, nehéz vele megbukni. Hacsak nem készülsz fel rendesen a védésre, de ha még te magad sem olvasod el, hogy mit adsz le, azzal nincs mit kezdeni.
2020. dec. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jaj, hülye vagyok, elnézést. Tegnap kétségbe voltam esve. Feladatot is csak halasztgattam, mert soha nem csináltam még ilyesmit Első éves vagyok az egyetemen, nem erősségem az írás, és egy tantárgyból 3 kaptunk egy témát, amiről írni kell, mind a 3 témából 3 oldalt kell írni ezekről a tanár beszélt online órán, összesen 9 oldalt kell írni.

Bele lehet írni azt amit a tanár leadott, és pluszba hozzá kell adni valamilyen tudományos dolgot, és érvelni kell, na ez az amit nem értek..amihez úgy érzem hülye vagyok

van 1 oldalam, nem szeretnék ötöst bőven elég ha 2 oldalt összeszedek minda 3 témából.

A bajom hogy nem tudom hogy hogy kell félek nagyon elrontom, de lehet hogy jobb ha most elrontom és a tanár elmondja hogy mi volt a gáz??

2020. dec. 20. 14:57
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tisztában vagy vele mi az a szakdolgozat?

Egy 50 oldalas iromány, amit általad választott témából írsz. Egy konzulens segít benne, általában kutatást kell hozzá végezni.

Amit tőled kérnek, az három rövidke SZEMINÁRIUMI DOLGOZAT. Napi 3 oldalt meg lehet írni.

Olvasd el a tantárgy ajánlott szakirodalmait, nem csak a kötelezőket, és akkor menni fog.

2020. dec. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!