Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van e lehetőségem arra, hogy...

Van e lehetőségem arra, hogy egy budapesti kollégiumban lakjak?

Figyelt kérdés
a fősikola, ahová jelentkleztem, tőlünk nagyon messze van, nem szeretnék olyan messze költözni. ezenkívül lekéstem a diákotthoni pályázat beadási határidejét is -de mondom, nem szeretnék messze költözni. budapesttől fél órára lakom vonattal, és szeretnék bp-n lakni. olcsó albérletet nem nagyon találtam, ezért gondoltam a kollégiumra. ha létezik ilyen, "általános" kolesz. kérlek linkeljetek, ha van ötletetek! köszi
2010. aug. 13. 00:39
 1/2 anonim ***** válasza:
igen vannak helyek, de nem tudom hogy hallgatói jogviszonnyal mehetsz-e oda, tanulóival tuti, én régebben okj-t akartam csinálni, ehhez kerestem megfelelő kolit pesten, de mindenhol az volt a követelmény h tanulói jogviszonyom legyen ill. nappali tagozaton tanuljak.
2010. aug. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és linkelnél is ilyet? főiskolán nappali tagozaton fogok tanulni.
2010. aug. 13. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!