Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemi tanárok szokták...

Az egyetemi tanárok szokták nézni a hallgatók jegyeit más tantárgyakból?

Figyelt kérdés

2020. dec. 25. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. dec. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, a szakjukhoz tartozó kiegészítő tárgyak eredményeit megnézik.

De az úgyis kiderül, ha valaki pl. matekból gyenge, az a fizikai számításokkal is küszködik.

2020. dec. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan szerintem nem is látják a másik tárgyhoz tartozó jegyet (index már nincs, a neptunban pedig nincs jogosultságuk másik tárgyat megnézni). Az más kérdés, hogy a kollégák egymás között beszélhetnek a jegyekről.
2020. dec. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azóta, hogy nincs papír index, nem. Nem is érdekel, csak az, hogy a hallgató mit tud a tárgyamból. De így van, a saját szakos hallgatóinkat kitárgyaljuk a kollégákkal.
2020. dec. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"a saját szakos hallgatóinkat kitárgyaljuk a kollégákkal."


Ezt hogy kell érteni?

Ugyanazt a hallgatót több tanár is tanítja ugyanazon tárgyból?

2020. dec. 25. 14:38
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5


Nyilván úgy értendő, hogy amennyiben mindketten ugyanazon a szakon oktatnak (pl. mindketten tanítják a jogászokat), akkor beszélnek a hallgatókról.

2020. dec. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#5


Nekem például van egy olyan előadásom, amit megosztva tartunk egy kollégával. A tantárgyfelelős én vagyok, de oktatóként mindketten fent vagyunk a neptunban. Meg jópár előadás+gyakorlat kombó van, ahol az előadó és a gyakorlatvezető egyeztet egymással.

2020. dec. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 hogyan tárgyalják ki?
2020. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8. Hát úgy, hogy "Na és milyenek az elsősök?" - "Elég jók. A Gábort [csak írtam egy nevet] ismered? Nagyon jó dogát írt." - "Aha ismerem. Engem annyira nem győzött meg. Viszont a Niki, meg a Péter baromi jók az én órámon." - "Igen, ők nálam is." stb. stb.
2020. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Értem. De akkor, ha valamelyik diák nem szimpatikus túlzottan az egyik oktatónak, akkor nem "ócsárolja" annyira a többi kolléga előtt, igaz? ( Mondjuk ez is előfordulhat néhány helyen, gondolom)
2020. dec. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!