Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 27 évesen nem gáz úgy elkezden...

27 évesen nem gáz úgy elkezdeni egy egészségügyi képzést, hogy semmi egészségügyi tapasztalatom nincsen?

Figyelt kérdés
Csak érettségiig jutottam, nem tanultam tovább. Kihasználva, hogy most lehet utoljára rövid időn belül okj-s szakmát tenni, elkezdtem egyet. Labor asszisztens szakmára esett a választásom, a településünkön lévő laborba gyakorlatra is mehetek. Viszont én tényleg 0 tudassál rendelkezem, úgy értve eddig közöm sem volt az egészségügyhöz. Félek, hogy ez miatt ott csak láb alatt leszek.

2020. dec. 25. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem!:)

Sok sikert!

2020. dec. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Tanuló leszel, szóval egyértelmű, hogy nem.
2020. dec. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz, sok sikert kívánok a képzéshez, jól választottál szerintem! :)
2020. dec. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ember azért megy tanulni, hogy képezzék, oktassák. Ha már meglenne a tudása, nem lenne szükség a képzésre. Ha úgy magyaráznak, hogy nem érted, mert valamilyen alap hiányzik, akkor kérdezz, ne hagyd az oktatót továbbmenni.


Csak vágj bele nyugodtan, ne habozz! :-) Sok sikert a tanulmányaidhoz!

2020. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!