Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes fellebbezni ilyen...

Érdemes fellebbezni ilyen esetben? (kolesz)

Figyelt kérdés
Nem nyertem kollégiumi felvételt. Szeretnék mégis koleszos lenni, mert nincs túl sok pénzünk, és jobban szeretnék koleszos lenni amúgy is. Szóval arra hivatkoztak, hogy egyke vagyok, és ahhoz képest a szüleim túl sokat keresnek. 120km-re lakom az egyetemtől. A szüleimnek fix és átlagos keresete van, viszont anyukám súlyos beteg, szóval esélyes, hogy nem sokáig fog már dolgozni. Szóval érdemes fellebbezni? Volt már, akinek sikerült így koleszt kapni?
2010. aug. 13. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát mindig megér. Nem veszhetsz semmit. Vagy igen? Hajrá.
2010. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatod,de szerintem nem éri meg.Én társalbérletben lakom, havi 10 000+rezsiért.A koleszban mennyit kell fizetni? Lehet,hogy egy társalbérlettel olcsón ki tudnál jönni.
2010. aug. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér. Ha az sem sikerül, még mindig jelentkezhetsz várólistára, aztán arról év közben is bekerülhetsz, ha megüresedik egy hely.
2010. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!