Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tetoválással jelentkezhetek...

Tetoválással jelentkezhetek nyomozói szakra a közszolgálati egyetemre?

Figyelt kérdés
Rengeteg nyomozót láttam már tetoválással, de azt hallottam hogy nem szívesen vesznek fel olyan új tanulókat az egyetemre akik rendelkeznek tetoválással. Ez mennyire igaz? Mindkét alkaromon található tetkó. (Nem, semmi kihívó)

2020. dec. 29. 19:10
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem felvesznek, de azért nem szeretik, mert az különös ismertetőjel, az meg ugye nem előnyös egy nyomozónál, hogy ha esetleg felismeri valaki olyan emiatt, akinek nem kellene felismernie.
2020. dec. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen ez a baj, pont erre gondoltam én is sajnos :/

Köszönöm szépen a válaszod!

2020. dec. 29. 19:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Felvesznek, de nem + pont az biztos:)
2020. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen azt elhiszem😂 köszönöm a te válaszodat is!😊
2020. dec. 29. 21:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként mekkora, és hol van?

Van ez hogy az egyenruha alól nem lóghat ki, gondolom hallottad, de ez nem egy olyan dolog amit a legkomolyabban vesznek. Sok tetovált rendőr van. De ha egy kis szivecske van a csuklódon, az nem zavar senkit:)

2020. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Felvesznek
2021. jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Felvesznek, nem jelent gondot. Sok tetkós rendőr van. Max, ha olyan ügyben nyomozol, vagy helyszínre mész, felveszel egy hosszú ujjú pulóvert, és eltakarod...mármint így nem fognak tetkóról felismerni, ha olyan van.
2021. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#5-ös: Mindkét alkaromon van


Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát!

2021. jan. 25. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!